Evripos 4x4
Καλοσωρίσατε στην Περιηγητική Λέσχη Ευρίπου
Evripos 4x4
Καλοσωρίσατε στην Περιηγητική Λέσχη Ευρίπου
Evripos 4x4
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Evripos 4x4


 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» CodeCanyon - Mailing Master - Bulk Emails Sender
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΤετ Φεβ 19, 2014 5:15 pm από formiwan

» 3gp Video Ibu Jilbab Ngentot
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 19, 2013 7:49 pm από 

» Aindrita-ray-hot-sexy-pho<wbr>tos-pics-stills-images-wal<wbr>lpapers-08.jpg
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 19, 2013 12:26 pm από 

» ThemeForest - Adventure - Clean
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠεμ Δεκ 19, 2013 12:01 pm από 

» TO NEO FORUM ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ --> ΠΛΕΟΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΚΕΙ
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08, 2012 4:25 am από panosxalkida

» ΠΩΛΗΣΗ KIA SORENTO DIESEL
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΔευ Δεκ 05, 2011 9:59 pm από φιρικης

» 3ο WILD TERRAIN KΩ
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΔευ Σεπ 05, 2011 10:51 pm από kos4wd

» Γεια και από εμάς
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 7:11 pm από G-V

» Cooper STT 245/75/16
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠαρ Απρ 01, 2011 5:51 pm από alkj

Board Navigation
Home
FAQ
Members
Groups

My profile
Προσωπικά μηνύματα
New posts

Ψηφοφορία
Πως σας φαίνεται το forum?
Από τα καλύτερα που έχω δεί
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_lcap19%Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_rcap
 19% [ 9 ]
Πολύ καλό
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_lcap38%Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_rcap
 38% [ 18 ]
Καλό
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_lcap28%Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_rcap
 28% [ 13 ]
Μέτριο
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_lcap0%Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Θέλει βελτίωση
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_lcap13%Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_rcap
 13% [ 6 ]
Δεν κάνετε τίποτα άλλο;
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_lcap2%Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 47
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

 

 Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terpsi
junior member
junior member
terpsi


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 46
Τόπος : Xalkida
Αυτοκίνητο : Wrangler
Points : 10
Reputation : 0
Registration date : 29/10/2008

Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι?   Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2009 4:55 pm

Καλή σας μέρα!

Δεν ξέρω εάν πρέπει να το γράψω εδώ αλλά καπου θέλω να πώ τον πόνο μου..το ΣΚ ειχα κλείσει για Καρπενήσι αλλά λόγω των αγροτών και των μπλόκων τους φοβάμαι ότι πρέπει να ακυρώσω το ταξιδάκι μου και εαν γίνει κάτι τέτοιο θα κλαίω ολιμερίς και ολονυκτίς και κλαίω και άσχημα...
Υπάρχει περίπτωση να ξέρει κανείς εναλλακτική διαδρομή και να με βοηθήσει να έχω ένα χαμογελαστό σκ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Τερψιχόρη

ΥΓ: Καλή επιτυχία σε όποιον λάβει μέρος στο trial!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
manos
Administrator
Administrator
manos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 514
Ηλικία : 66
Αυτοκίνητο : Pajero V20
Points : 465
Reputation : 1
Registration date : 27/10/2008

Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι?   Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2009 5:07 pm

Καλημέρα

Μπορείς να πάς Θήβα-Λειβαδιά- Γαλαξίδι- Θέρμο (Λιμνη Τριχωνίδα )- Προυσσός - Καρπενήσι.

Ασφαλτος

Μετα το Θερμο θα δείς και υπέροχα τοπία που συνήθως δεν 'πιάνουν' οι ταξ. οδηγοί.

Στον Προυσσό σταμάτα λίγο στο μοναστήρι , ζήτα και τον Χρυσόστομο. Θα ανακαλύψεις με εκπληξη ότι δεν είναι ολοι οι καλόγεροι αν τον Εφραίμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terpsi
junior member
junior member
terpsi


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 46
Τόπος : Xalkida
Αυτοκίνητο : Wrangler
Points : 10
Reputation : 0
Registration date : 29/10/2008

Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι?   Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2009 6:20 pm

Euxaristw polu Mano gia tin toso amesi apantisi mou Very Happy . Posi wra upologizeis oti einai auti i diadromi?? Giati mou proteinan kai tin Aidipso alla den thewrw oti einai i kaluteri lusi giati pali stous agrotes tha pesw.
Persu to Pasxa pou imastan stin Abliani mas eixan steilei ena monaxo (pou proerxotan apo to Oros alla ta egateleipse otan eide tin parakmi) apo tin Moni Prouso kai o opoios itan idiaitera anoixtomualos kai diabasmenos. Dustuxws den thumamai to onoma tou alla mono to fwtismeno mualo tou!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terpsi
junior member
junior member
terpsi


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 46
Τόπος : Xalkida
Αυτοκίνητο : Wrangler
Points : 10
Reputation : 0
Registration date : 29/10/2008

Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι?   Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι? Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2009 7:04 pm

ok bika sto Via Michelin kai ta brika ola!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Εναλλακτικος δρόμος για Καρπενήσι?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Evripos 4x4 :: Κοινωνική προσφορά της Λεσχης :: Απόψεις, σκέψεις, προτάσεις-
Μετάβαση σε:  
Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις